Dlaczego warto?

  • Wysoka suma ubezpieczenia (do 400 000 zł) gwarantuje spokojny wyjazd
  • Rozliczamy się bezgotówkowo ze szpitalami – nie musisz płacić z własnej kieszeni
  • Ubezpieczenie dedykowane dla osób do 30 roku życia

Opis ubezpieczenia

Ubezpieczenie Kosztów Leczenia i Assitance to podstawowy element każdego ubezpieczenia podróżnego. Gwarantuje pokrycie wszelkich niezbędnych kosztów leczenia, które mogą być skutkiem wypadku lub choroby w trakcie trwania podróży. Oprócz tego pokrywamy koszty transportu, a także opieki na dziećmi czy zwierzętami będącymi z Tobą w podróży. W razie potrzeby pomożemy Ci jeżeli zgubisz dokumenty lub środki płatnicze (np. karty). Pełen zakres ubezpieczenia dostępny  jest w  OWU.

Chronimy od zdarzeń takich jak:

  • choroba
  • nieszczęśliwy wypadek
  • utrata dokumentów
  • kradzież środków płatniczych

Zakres pakietów

Wariant Podstawowy Rozszerzony
Suma ubezpieczenia 200 000 zł 400 000 zł

Oblicz składkę w mniej niż minutę!

Pytania i odpowiedzi

W ramach ubezpieczenia Kosztów Leczenia i Assistance pokryjemy zarówno koszty wizyty lekarskiej, czy hospitalizacji oraz koszty przepisanych przez lekarza lekarstw, czy środków opatrunkowych.

Tak, w ramach kosztów leczenia zapewniamy pokrycie kosztów transportu, zarówno z miejsca wypadku, ale również między placówkami medycznymi, jeżeli wystąpi taka potrzeba.

Tak, jeżeli choroba lub nieszczęśliwy wypadek uniemożliwią Ci kontynuowanie podróży, pokryjemy koszty transportu powrotnego do kraju zamieszkania, o ile nie mógł odbyć się wcześniej zaplanowanym środkiem transportu.

Tak, w ramach ubezpieczenia Kosztów Leczenia i Assistance w takiej sytuacji zorganizujemy poszukiwania prowadzone przez wyspecjalizowane służby ratownictwa, a w ramach potrzeby także transport powietrzny do bezpiecznego miejsca.