Młodzi kierowcy

Dobre ubezpieczenia dla młodych

jak kupować

Sześć prostych kroków do ubezpieczenia samochodu

Aby wyliczyć składkę za ubezpieczenie, poprosimy Cię o podanie kilku niezbędnych informacji. Chodzi o podstawowe dane dotyczące samochodu, miejsca zamieszkania oraz dotychczasowej historii Twoich ubezpieczeń komunikacyjnych.

Jeśli po otrzymaniu wyniku kalkulacji zdecydujesz się na zakup ubezpieczenia, poprosimy Cię o założenie własnego konta w naszym serwisie. Dopiero wtedy potrzebne będą bliższe dane Ubezpieczającego, Ubezpieczonych oraz ubezpieczanego samochodu. Zakupu ubezpieczenia dokonasz w ostatnim kroku po kliknięciu "PŁAĆ" przy wybranej formie płatności.


Kupno ubezpieczenia zajmie Ci tylko kilka minut.


Zależy nam, żebyś wybrał ubezpieczenie odpowiednie dla Ciebie i Twoich potrzeb.
Ty wiesz najlepiej, jakiej ochrony potrzebujesz i dlatego możesz sam skomponować zestaw ubezpieczeń, które wykupisz w ramach polisy komunikacyjnej.

Oferujemy trzy podstawowe ubezpieczenia:

  • OC - ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych,
  • AC (Autocasco) - ubezpieczenie pojazdów mechanicznych od utraty, zniszczenia lub uszkodzenia.

Zakup tych ubezpieczeń możliwy jest w trzech różnych wariantach:

  • OC
  • OC + AC

Szczególnie korzystną ofertę stanowi połączenie ubezpieczeń OC+AC. W tym przypadku przyznajemy dodatkową zniżkę na zakup ubezpieczenia AC.

Do powyższych ubezpieczeń oferujemy także zestaw produktów dodatkowych, z których możesz wybrać te ubezpieczenia, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Ubezpieczenia dodatkowe do OC

Ubezpieczenia dodatkowe do OC + AC

Minicasco

Auto Pomoc - w 3 wariantach

Auto Pomoc Basic

Samochód zastępczy

Samochód zastępczy

Bagaż

NNW KiP

NNW KiP

-

Auto szyby

W dobrym ubezpieczeniu każdy szczegół ma znaczenie. Prosimy Cię, żebyś podczas wypełniania formularza dokładnie sprawdził założenia, jakie przyjęliśmy (krok ‘Oferta’). Znajdziesz tam domyślne ustawienia, od których zależą szczegółowe warunki ubezpieczeń oraz składka. Oczywiście możesz je modyfikować, tak aby odpowiadały Twoim oczekiwaniom. Na przykład, zaznaczając odpowiednią opcję w formularzu, możesz regulować wysokość udziału własnego w szkodach kradzieżowych z AC. To musi być Twoja decyzja.

Pomagamy w opłaceniu składki. Pamiętamy o tym, że każdy ma różne możliwości i plany finansowe. Dlatego, jeżeli kupujesz OC + AC lub OC + Minicasco i łączna składka za wszystkie ubezpieczenia na polisie przekroczy kwotę 200 PLN, damy Ci możliwość opłacenia jej w dwóch ratach. Natomiast jeżeli składka przekroczy 400 PLN, będziesz ją mógł rozbić na cztery raty. Przy kwocie powyżej 600 PLN dopuszczamy opłacanie składki w formie 12 rat.

Dowiedz się więcej.

Wprowadzenie do ubezpieczeń komunikacyjnych.