• 1 START1/5

  • 3 KIEROWCA

  • 4 SAMOCHÓD

  • 5 PŁATNOŚĆ

WYPEŁNIJ

FORMULARZ

Ubezpieczenie dla Ciebie

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.

?

?

?

?

?

Dane właściciela pojazdu

?
kalendarz

?
kalendarz

?

?

?

?

?

?

?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia SA z siedzibą w Sopocie przy ul. Hestii 1 w celach marketingu bezpośredniego własnych produktów lub usług, w tym prezentacji ofert ubezpieczenia. Niniejsza zgoda obejmuje również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w przyszłości, pod warunkiem, że nie zmieni się cel przetwarzania.*

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej od Sopockiego Towarzystwa Ubezpieczeń ERGO Hestia SA  z siedzibą w Sopocie przy użyciu, podanych przeze mnie w powyższym formularzu, danych kontaktowych.

Zgodnie z art. 24 ust 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych ( Dz.U. z 2014 r. Nr 1182 t.j. z późn. zmianami) Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia SA z siedzibą w Sopocie przy ul. Hestii 1 informuje, że jest administratorem Pana/i danych osobowych, które będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego własnych produktów (usług). Jednocześnie informujemy o dobrowolności podania danych dla realizacji w/w celu oraz o przysługującym Panu/i prawie wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.