Ubezpieczenia komunikacyjne 29.03.2018

Przerwa w ubezpieczeniu OC i AC – co ze zniżkami?

Wysokość zniżki za rok bezszkodowej jazdy bywa różna, zwykle jest to 5-15%. W ofercie You Can Drive, po 5 latach można wygenerować maksymalną zniżkę, dzięki której zapłacisz niższą składkę!

Porady 29.03.2018

Jesteśmy marką grupy ERGO Hestia

You Can Drive to marka Grupy ERGO Hestia, dedykowana internetowej sprzedaży ubezpieczeń komunikacyjnych, podróżnych oraz nieruchomości. Jest to wyjątkowa i jedyna na rynku oferta produktów ubezpieczeniowych stworzonych specjalnie dla ludzi młodych.

Ubezpieczenia OC 26.03.2018

Wybór ubezpieczenia przy zakupie OC ma znaczenie. Zmieniamy rynek ubezpieczeń.

1 kwietnia 2015 roku ERGO Hestia razem z 7 największymi polskimi ubezpieczycielami przystąpiła do wspólnego przedsięwzięcia – stworzenia systemu Bezpośredniej Likwidacji Szkód. Dzięki temu rozwiązaniu klienci You Can Drive mogą zlikwidować szkodę z OC sprawcy bezpośrednio w ERGO Hestii.

Porady 26.03.2018

Jaki dowód zawarcia ubezpieczenia OC jest honorowany przez policję?

Posiadacz pojazdu zawsze powinien mieć przy sobie potwierdzenie zawarcia umowy obowiązkowego ubezpieczenia OC. Dokumentem potwierdzającym ubezpieczenie pojazdu jest polisa. Najczęściej jednak do polisy dołączany jest specjalnie przygotowany fragment tego dokumentu zwany kartonikiem. Jest on również dokumentem potwierdzającym posiadanie polisy.

Porady 26.03.2018

Poznaj Niecodzienny Poradnik Bezpiecznej Jazdy

Kierowcy z pasją, fani szybkiej, ale przede wszystkim bezpiecznej i kulturalnej jazdy przedstawiają niecodzienne sposoby na codzienne sytuacje na drogach.

Porady 26.03.2018

Oszczędność czasu i wygoda

Chcesz kupić ubezpieczenie, ale nie masz czasu na wypełnianie dokumentów? Żyjesz w biegu, a wszelkie formalności wolisz załatwiać przez Internet? Rozwiązaniem dla Ciebie jest You Can Drive – ubezpieczenie dla osób młodych. Zawrzesz je on-line bez wychodzenia z domu.

Ubezpieczenia komunikacyjne 26.03.2018

Szybko likwidujemy szkody

Jeśli zależy Ci na jakości i sprawnej obsłudze to masz kolejny argument za skorzystaniem z oferty You Can Drive. U nas szybko
i sprawnie załatwisz wszelkie formalności po zdarzeniu drogowym.

Ubezpieczenia komunikacyjne 08.12.2017

Wszystko, co musisz wiedzieć o ubezpieczeniach komunikacyjnych

Ubezpieczenia komunikacyjne służą do zapewnienia bezpieczeństwa finansowego na wypadek nieszczęśliwych zdarzeń, do których może dojść w czasie poruszania się pojazdem.

Porady 08.12.2017

Doceniamy Twoją niezależność – You Can Drive

Po polskich drogach jeździ około 1,5 mln młodych kierowców, ale młody kierowca samochodu nie jest najbardziej pożądanym klientem przez większość zakładów ubezpieczeń. Z analizy przyczyn wypadków w Polsce jasno wynika, że największe zagrożenie na drodze stanowi brawura i brak doświadczenia kierującego pojazdem. Młody kierowca siłą rzeczy łączy w sobie te dwie cechy.

Porady 07.12.2017

Zdarza się…

Szkody nie przewidzimy. Czasem jest to wynik naszej nieuwagi, innym razem czyjegoś błędu. Niezależnie od okoliczności zdarzenia, aby szybko o nim zapomnieć warto mieć świadomość, jak wygląda proces likwidacji szkody. Dzięki temu będziesz wiedział, jak się zachować - krok po kroku. Zyskasz cenny czas i szybciej otrzymasz należne odszkodowanie.