Infolinia sprzedażowa | Pn-Pt: 8:00 - 21:00 | Sob-Ndz: 9:00 - 21:00

23565772_ml

Ubezpieczenie komunikacyjne

23565772_ml

Ubezpieczenie komunikacyjne

  • Aktualizacja:
  • Dodano:
  • Autor: Michał Kawecki - Ergo Hestia
  • Ocena:
    1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
    Loading...

Ubezpieczenia komunikacyjne obejmują: ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadacza pojazdu mechanicznego zwane w skrócie OC, ubezpieczenie autocasco (AC) oraz ubezpieczenia dodatkowe takie jak np.: NNW Kierowcy i Pasażera (NNW KiP), assistance lub ubezpieczenie szyb samochodowych.. Cechą tych ubezpieczeń jest ochrona osób i mienia w związku z posiadaniem samochodu.

Polisy obowiązkowe i dobrowolne

Ubezpieczenie OC jest obowiązkowe. Wynika to z ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych. Pozostałe ubezpieczenia są dobrowolne, ale warto je wykupić, gdyż uchronią przed niespodziewanymi wydatkami w razie nieszczęśliwych zdarzeń. Dzięki dobrze skomponowanemu ubezpieczeniu w razie kolizji, kradzieży czy uszkodzenia auta nie zostaniesz bez pomocy.

[Oblicz składkę url=’https://www.youcandrive.pl/direct/forms/calculation/newKom/CalculationRegisterS1.seam’ text=’Oblicz składkę ubezpieczenia OC w mniej niż <em>minutę</em>’]

Dostosuj polisę do swoich potrzeb

Przed zakupem polisy warto przeanalizować swoje potrzeby, zastanowić się, co jest ważne. Czy wolimy zapłacić więcej i otrzymać kompleksową ochronę, czy też chcemy zaoszczędzić na składce, ale po szkodzie otrzymać niższe odszkodowanie lub w niektórych sytuacjach nie otrzymać żadnego wsparcia, samodzielnie pokrywając wszelkie koszty.

[Zamów rozmowę regulamin=’http://www.youcandrive.pl/regulamin/’ text=’Chcesz ochronić się przed konsekwencjami spowodowania kolizji?’ type=’post’ mail=’procsprzedaz@procontact.pl’]

Kupując ubezpieczenie komunikacyjne w You Can Drive masz gwarancję najwyższej jakości usług ubezpieczeniowych. Na naszej stronie www umożliwiamy Ci łatwe dopasowanie ubezpieczenia do swoich potrzeb.

Michał Kawecki - Ergo Hestia

Specjalista do spraw ubezpieczeń w You Can Drive. Od 15 lat zajmuje się ubezpieczeniami dla klientów indywidualnych.