Infolinia sprzedażowa | Pn-Pt: 8:00 - 21:00 | Sob-Ndz: 9:00 - 21:00

aktualna_wizualka_poradnika

Poznaj Niecodzienny Poradnik Codziennej Jazdy!

aktualna_wizualka_poradnika

Poznaj Niecodzienny Poradnik Codziennej Jazdy!

  • Aktualizacja:
  • Dodano:
  • Ocena:
    1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
    Loading...

Kierowcy z pasją, fani szybkiej, ale przede wszystkim bezpiecznej i kulturalnej jazdy przedstawiają niecodzienne sposoby na codzienne sytuacje na drogach.

Dlaczego niecodzienny?

Z dwóch powodów. Po pierwsze to poradnik tworzony przy udziale polskich kierowców, którzy dzielili się swoją wiedzą na antenie RMF FM i na blogach współtwórców publikacji. Po drugie nasze patenty przekazujemy nie tylko w formie tekstowej, ale także poprzez zdjęcia, ciekawe infografiki i specjalnie przygotowane filmy. A jeżeli jakiś temat szczególnie zainteresuje odbiorcę, może od razu przejść do podlinkowanego artykułu i dowiedzieć się jeszcze więcej.

[Zamów rozmowę regulamin=’http://www.youcandrive.pl/regulamin/’ text=’Chcesz ochronić się przed konsekwencjami spowodowania kolizji?’ type=’post’ mail=’procsprzedaz@procontact.pl‚]

Gdzie znajdziesz poradnik?

Poradnik po raz pierwszy został zaprezentowany w ostatni weekend września, podczas siódmych Targów Motoryzacyjnych 3TM w ERGO ARENIE. Obecnie można go kupić w formie e-booka na stronie ebookpoint.pl.

Kto za tym stoi?

Niecodzienny Poradnik Codziennej Jazdy ERGO Hestii to owoc współpracy jednego z najlepszych polskich kierowców, Michała Kościuszko, siedmiu najpopularniejszych polskich motoblogerów, oraz tysiące kierujących. Efekt: ponad 150 stron poradnika z dziesiątkami cennych uwag, refleksji i patentów na radzenie sobie z problemami i wyzwaniami na drodze.

  • Michał Kościuszko – kierowca rajdowy, właściciel szkoły doskonalenia jazdy
  • Tysiące polskich kierowców

[Oblicz składkę url=’https://www.youcandrive.pl/direct/forms/calculation/newKom/CalculationRegisterS1.seam’ text=’Oblicz składkę OC / OC+AC w mniej niż<em>minutę</em> już teraz!’]

Sprawdź sam, w czym Tobie może się przydać Niecodzienny Poradnik Codziennej Jazdy! Odstaw suchą teorię – sięgnij po solidną dawkę praktycznej wiedzy przygotowaną przez fachowców.