Infolinia sprzedażowa | Pn-Pt: 8:00 - 21:00 | Sob-Ndz: 9:00 - 21:00

Jesteśmy marką grupy Ergo Hestia

Jesteśmy marką grupy Ergo Hestia

 • Aktualizacja:
 • Dodano:
 • Ocena:
  1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
  Loading...

Jesteśmy marką grupy Ergo Hestia

You Can Drive to marka Grupy Ergo Hestia, dedykowana internetowej sprzedaży ubezpieczeń komunikacyjnych, podróżnych oraz mieszkaniowych. Jest to wyjątkowa i jedyna na rynku oferta produktów ubezpieczeniowych stworzonych specjalnie dla ludzi młodych.

Ergo Hestia to uznana firma, zapewniająca kompleksową ofertę ubezpieczeniową, obejmującą wszystkie obszary ryzyka: samochód, dom/mieszkanie, podróże, zdrowie i życie lub biznes. Aby zapoznać się z ofertą Ergo Hestii wejdź na stronę www.ergohestia.pl.

Do produktów oferowanych przez You Can Drive należą:

 1. ubezpieczenia komunikacyjne (OC, AC i ubezpieczenia dodatkowe);
 2. ubezpieczenia podróżne (koszty leczenia, NNW, assistance i opcje dodatkowe);
 3. ubezpieczenia mieszkaniowe (ubezpieczenie murów i wyposażenia oraz opcje dodatkowe).

Oferta produktów skierowana jest do osób poniżej 30 roku życia. Takie osoby są często zmuszone płacić wysokie składki wynikające z ich młodego wieku. To sprawia, że często decydują się na „dopisanie” rodziców lub dziadków do dowodu rejestracyjnego. W You Can Drive dbamy, aby oferta dla Ciebie była optymalna pod każdym względem, dzięki czemu zyskujesz komfort i poczucie bezpieczeństwa za rozsądną cenę.

Polisę You Can Drive można kupić przez Internet – szybko, tanio i bez wychodzenia z domu.

[Oblicz składkę url=’https://www.youcandrive.pl/direct/forms/calculation/newKom/CalculationRegisterS1.seam’ text=’Oblicz składkę ubezpieczenia OC w mniej niż <em>minutę</em>’]

Najlepsza likwidacja szkód

Tworząc ofertę ubezpieczeń dla młodych klientów, Ergo Hestia korzysta ze swoich ponad dwudziestu lat doświadczeń, dlatego klientom You Can Drive oferujemy dopasowany do ich potrzeb produkt z obsługą na najwyższym poziomie.

Charakteryzuje nas jeden z najlepszych w Polsce system likwidacji szkód, nagrodzony w 2009 roku godłem TERAZ POLSKA. Model ten zapewnia wszystkim klientom jednakowe i przejrzyste standardy obsługi. W wielu przypadkach stosujemy uproszczoną likwidację, przeprowadzaną bez konieczności dokonywania oględzin.

Dysponujemy szeroką siecią likwidatorów mobilnych, którzy:

 1. są elastyczni czasowo,
 2. dokonują oględzin w miejscu i porze dogodnej dla klienta,
 3. pomagają w zebraniu i wypełnieniu niezbędnych dokumentów.
 4. służą pomocą osobom, które telefonicznie bądź przez internet zgłoszą szkodę komunikacyjną lub majątkową.

Gwarantujemy:

 1. wysoką jakość ubezpieczenia w konkurencyjnej cenie;
 2. pomoc osobom, które telefonicznie bądź przez internet zgłoszą szkodę;
 3. pomoc w zebraniu i wypełnieniu niezbędnych dokumentów;
 4. szybką i efektywną likwidację szkód, dokonanie oględzin w miejscu i porze dogodnej dla klienta;
 5. jasny i mniej formalny język w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia – dzięki czemu łatwiej zrozumiesz zasady na jakich udzielamy ochrony.

Dlaczego warto kupić ubezpieczenie You Can Drive?

Jeżeli szukasz niedrogiego a jednocześnie pewnego ubezpieczenia, to You Can Drive jest właśnie dla Ciebie. Oferta dopasowana jest do potrzeb klientów do 30 roku życia, którzy w innych towarzystwach płacą za ubezpieczenie wygórowane stawki. U nas łatwo wybierzesz produkt, który najlepiej będzie odpowiadał Twoim oczekiwaniom..

[Zamów rozmowę regulamin=’http://www.youcandrive.pl/regulamin/’ text=’Chcesz ochronić się przed konsekwencjami spowodowania kolizji?’ type=’post’ mail=’procsprzedaz@procontact.pl’]

Jesteśmy marką doświadczonego i cenionego ubezpieczyciela Ergo Hestia, którego misją jest zapewnianie klientom poczucia bezpieczeństwa.

Ubezpieczenie kupisz zaledwie w kilka minut, a pomoże Ci w tym szybki i czytelny kalkulator. Oferta komunikacyjna – wycena – to tylko 1 minuta, a oferta podróży i mieszkania – jedynie kilkanaście sekund. Wszystko to zrobisz online, bez wychodzenia z domu, poczynając od procesu zakupu, a kończąc na otrzymaniu potwierdzenia zawarcia polisy w formie elektronicznej. Zadbamy również o obsługę posprzedażową, a po roku przypomnimy Ci o konieczności odnowienia polisy.